Vesmírný moderátorský výlet s Alzou na její 25. narozeniny

Cestování mám v lásce. Víkend od 5. do 6. října jsem se pracovně, jako moderátor, přesunul mimo naší zemi. Alzák totiž slavil 25 let a jsem poctěn, že si mě vybral, abych mu to celé, s mikrofonem v ruce, odmoderoval a provedl jeho návštěvníky všemi technologickými vychytávkami, které si pro ně připravil. Jak to probíhalo?

Ostrov Štvanice se proměnil v “Area – 25” vtipné, že jsem asi před týdnem byl nějakých 30 km od té pravé – “Area 51”. Jo. cítil jsem se na Štvanici přeci jen bezpečněji, ale nápad super 🙂. Mám rád tyhle kreativní marketingové procesy a výstupy.

Moderátor Michal Halačka v akci

Překvapilo mě, že i napříč dešti a celkově fakt vlezlýmu počasí si na VIP část celé akce našlo cestu poměrně dost lidí. A BYLI SUPER. Upřímně jsem se dost bál, aby VIP publikum nebylo chladné (stejně jako to počasí…) a bez smyslu pro humor. Opak byl pravdou. Krásně jsme si sedli. Diváci jsou pro mě vždycky zásadní a je to taková sázka do loterie. Moderátor musí být hlavně sám sebou a když někomu nesedne, nedej bože všem, je to pro něj peklo. Ale tady střídal jeden vtípek druhý a společně jsme si celý večer moc užili.

Chcete, abych potěšil i Vaše diváky? Napište mi a společně uděláme Vaší akci speciální.

Moderátor a DJ – synergie, která musí klapat

Celou sobotu jsem moderoval po boku se skvělým DJ, ale jinak úplným bláznem (v dobrém slova smyslu), – DJ N’ZYMem. S tímto chlapíkem jsem moderoval už po několikáté a i díky němu jsem si celou akci tak moc užil (díky chlape!).

Na neděli se vyčasilo, takže všichni návštěvníci se nemuseli ohřívat jen ve stanu, ale mohli se rozeběhnout po všech vychytávkách, které si Alza připravila. A musím uznat, že se vytáhli.

VR stan (místo narvané různými virtuálními technologiemi – schválně zkuste si někdy přejít ve VR přes úzkou lávku ve výšce 200 metrů. Ačkoliv jsem věděl, že jsem v pohodě na zemi, mazec. Fakt jsem se bál).
Ukázka dronů (až budu velkej kluk, tak si toho DJI drona taky koupím).

Elektrický motorky (málem jsem brečel, že tohle nebylo, když jsem byl prcek).

Nejnovější TESLA (ohhhh myyy… připsáno na seznam mých cílů, ale vlastně už docela dlouho 🙂 ).

Simulátor stavu bez tíže (ozkoušeno – masakr. Ani jsem se nepoblinkal. I když občas dost těsně a ještě teď mě z toho bolí snad všechny svaly)
a spoooustu dalšího.

N’zyma za DJ pultem vystřídal DJ Jan Meruna. Sice jsme se potkali poprvé, ale taky moc fajn kluk (díky za spolupráci kámo, už teď se těším na další akce!).

Je pravda, že moderovat pro pořád jiné publikum bylo dost náročné, protože se snažím si se svými diváky vypěstovat vztah, což krásně funguje, jen mi nesmí mezitím odejít a přijít noví. Po celém dnu jsem byl unavený jak kotě. Jedním z mých hlavních cílů je totiž předávat energii všem přítomným a čím více diváků, tím více energie je ze sebe potřeba vydat.

Po skončení a odevzdání mikrofonu jsem se odploužil domů a padnul. ALE maximálně spokojenej.

Pokud si chcete přečíst moje další články, podívejte se na přehled všech mých výtvorů.

 

Takže díky ALZÁKU a všechno nejlepší!

Oficiální údaje:

Michal Halačka

Podolí 113

Želetava, 67526
IČ: 87429489

DIČ: CZ9003234922

Telefon

Máte nějaké otázky? Napište mi na info@michalhalacka.cz

© 2022 Michal Halačka